Ātro kredītu procentu likme

Ātro kredītu naudaProcentu likme, ko iekasē ātro kredītu aizdevēji, atšķiras, tomēr likme 10-20 % vai lielāka 4 nedēļu kredītam ir labi pazīstama daļa no procesa. Informējam, ka SMScredit.lv piedāvā tikai nieka 10%, jo aizņemoties 100 eiro atkārtotu ātro kredītu, Jums būs jāatmaksā tikai 100 eiro + 10 eiro komisija = 110 eiro.

Ātro kredītu aizdevēji saka, ka šīs summas ir godīgas un ir svarīgas, lai ātro kredītu uzņēmējdarbība gūtu peļņu. Šīs  procentu likmes sedz iztrūkumu, ko rada aizņēmēji, kas neatmaksā savus kredītus. Tas viss var būt ļoti patiesi, tomēr arī procentu likmes var pārvērst ātrā kredīta “ērtības” pārbaudījumā, jo vieglās pieejas dēļ Jūs varat krist kārdinājumā un aizņemties vairāk kā tas nepieciešams ārkārtas gadījumam. Pretojieties šim kārdinājumam aizņemties vairāk nekā Jums nepieciešams, jo kredīta summas samazināšana pazeminās arī tam piemērojamās maksas. Nekad neuztraucieties, jo Jūs vienmēr varat saņemt jaunu kredītu, kad esat atmaksājis pirmo.

Liels risks, ko rada ātrie kredīti internetā, ir tas, ka Jums ir jāmaksā maksas par ātro kredītu, bet, kad bankas ir slēgtas un pēkšņi rodas avārijas situācija, ātro kredītu speciālists var kļūt Jūsu labākais draugs …. Dažreiz pat draugs nevarēs Jums palīdzēt, bet ātro kredītu aizdevēji internetā varēs izpildīt Jūsu vēlmes jau pēc 15 minūtēm. Atcerieties – ātro kredītu uzņēmumi internetā piedāvā ātrus kredītus ārkārtas situācijās.