Ātro kredītu GPL likme

Ātra papildus naudas summa parasti ir nepieciešama, lai atrisinātu kritiskas īstermiņa finanšu problēmas. Šādās reizēs var lieliski izlīdzēties ar nelielu ātro kredītu. Ne daudzi parastie kreditori piešķirs kredītu, kas ir mazāks pat €500, tādēļ ir skaidri redzams, ka ātrie kredīti šādā reizē būs daudz praktiskāki.

Gada procentu likme (GPL)

Kas ir ātrie kredīti?

Ātrie kredīti ir izveidoti, lai palīdzētu cilvēkiem segt izdevumus, kas ir mazāki par €500. Šāda summa reti kad būs pieejama aizņemoties naudu pirmo reizi. Kad Jūs būsiet veiksmīgi atmaksājuši dažus kredītus, Jūsu kredītlimits var tikt palielināts līdz maksimālajai pieejamajai summai. Šādiem kredītiem nav nepieciešama ķīla (vērtīgs īpašums, piemēram, nekustamais īpašums vai automašīna) vai aizņēmēja finanšu situācijas novērtēšana. Nauda tiek pārskaitīta uz aizņēmēja bankas kontu un kredītu var iegūt bez dokumentu nosūtīšanas pa e-pastu. Parasti aizdevējiem pietiek ar aizņēmēja personīgajiem datiem, darba informāciju, un dzīvesvietu.

Kāpēc ātrajiem kredītiem ir slikta reputācija

Tas ir tādēļ, ka lielākā daļa ekspertu ņem vērā tikai kredīta gada procentu likmi (GPL), kamēr viņiem patiesībā būtu jāpievērš uzmanība faktiskajām kredīta izmaksām, apskatot kopējās procentu likmes. Jūs varētu būt pārsteigts, uzzinot kredīta GPL, jo tā norāda, cik kredīta procenti izmaksās gada laikā, lai gan kredīts parasti tiek izmantots vidēji tikai uz divām nedēļām. Bet kāpēc Jums ir jānovērtē kredīta faktiskās izmaksas un kādēļ šie skaitļi ir tik atšķirīgi? Iespējams, apskatot skaitļus Jums būs vieglāk to saprast.

Ātrajiem kredītiem ir sava loģika

Realitāte ir tāda, ka kredīta GPL ir augsta un tiek piemērota pat 6 mēnešu kredītam, bet faktiskā summa, kas Jums ir jāatmaksā, ir atšķirīga. Tātad, ja Jums ir nepieciešams īstermiņa kredīts, nebaidieties no augstās GPL, jo tā ir procentu summa, kas Jums būtu jāmaksā par kredītu, ja Jūs to izmantotu veselu gadu.