Ātrie kredīti no 21 gada vecuma

Uzsākot patstāvīgu dzīvi, veidojot ģimeni vai vienkārši dzīvojot līdzi laikam un izmantojot to, ko dzīve sniedz, jaunieši bieži vien saskaras ar dažādām finansiāla rakstura problēmām, kas ne tikai kavē mērķa sasniegšanu, bet arī liedz pilnvērtīgi izbaudīt dzīves aktīvāko laika posmu.

Saņemt ātro kredītu

Finansiālas problēmas, tāpat kā to risinājumi, var būt visdažādākās un, lai rastu izdevīgāko risinājumu, bieži vien nākas kārtīgi izanalizēt problēmas cēloni. Ja naudas summa, kura nepieciešam nav liela un aizņēmuma gadījumā jūs to spētu atgriezt 30 dienu laikā, kā problēmas risinājums varētu kalpot ātrais kredīts.

Kas ir ātrais kredīts no 21 gada vecuma?

Ātrais kredīts no 21 gada vecuma ir īstermiņa aizdevums, kas paredzēts nelielās naudas grūtībās nonākušiem jauniešiem.

Kā ātrā kredīta izmantošanas mērķi ir minēti:

  • Neparedzētu izdevumu segšana,
  • Finansiāla palīdzība līdz algas dienai,
  • Medicīnisko pakalpojumu apmaksa,
  • Ikmēneša rēķinu, tais skaitā maksas par mācībām veikšana, gadījumā, ja aizkavējusies alga vai radušas citas finansiālas problēmas u.c.

Aizpildot ātrā kredīta pieteikumu, nav jāuzrāda mērķis, kuram šī nauda tiks izlietota, tāpēc kredītu var saņemt arī tad, ja to grasāties izmatot citām darbībām.

Ātrā kredīta pieteikuma formu var atrast kredītu izsniedzēju mājas lapās, un tās aizpildīšana neprasa īpašas zināšanas vai cita veida sagatavošanos. Parasti ātro kredītu iespējams noformēt 30 minūšu laikā, turklāt aizdevuma apstiprinājuma gadījumā nauda uz jūsu kontu tiks pārskaitīta nekavējoties.

Lai saņemtu ātro kredītu no nepietiek ar to ka esat sasniedzi 21 gada vecumu, jums jāatbilst arī pāris sekojošām standarta prasībām:

  • Jābūt Latvijas Republikas pilsonim vai pastāvīgam iedzīvotājam, kuram piešķirta uzturēšanās atļauja valstī,
  • Jāsaņem regulāri ienākumi,
  • Jābūt izveidotam bankas kontam kādā no Latvijas bankām,
  • Jābūt mobilā telefona numuram un e-pasta adresei,
  • Jūs nedrīkstat būt reģistrēts parādnieku sarakstā vai kavējis pašreizējos maksājumus pie šī vai cita aizdevēja.

Šīs prasības aizdevējs ir izstrādājis, lai pasargātu sevi un arī savus klientus no nepatīkamām parādsaistībām, tāpēc, ja atbilst visām iepriekš minētajām prasībām, problēmām ar ātrā kredīta saņemšanu nevajadzētu rasties.

Pirms aizdevuma pieteikšanas izvērtējiet, kurš no ātrajiem kredītiem no 21 gada vecuma būs jums izdevīgākais un ļaus ietaupīt uz komisijas un procentu maksas rēķina. To iespējams izdarīt veicot kredītu piedāvājumu salīdzināšanu un izvēloties to aizdevēju, kas piedāvā viszemāko komisijas maksu jūs izvēlētajam aizdevuma lielumam.

Aizdevēji mēdz rīkot dažādas klientiem izdevīgas akcijas, kuras izmantojot iespējams ietaupīt vai pat saņemt aizdevumu par brīvu – nemaksājot komisijas maksu. Informācija par akcijām parasti pieejama aizdevēju mājas lapās un dabbler.lv.

Lai aizdevums atrisinātu radušās finansiālas problēmas un neradītu jaunas, aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet, vai aizdevumu spēsiet atdot laikus.