Ātrie kredīti no 19 gadiem

Ātro kredītu tirgū parasti dominē divas aizdevēju kategorijas viena ir tie aizdevēji, kuri izsniedz kredītus no 18 gadu vecuma otra, tie kuri izsniedz kredītus no 20 un vairāk gadiem.

Ātrie kredīti no 19 gadiem ir pieejami pie pirmās grupas aizdevējiem, jeb tiem, kuri uzticas jauniešiem jau no 18 gadu vecuma un sniedz tiem iespēju saņemt aizdevumu neilgi pēc pilngadības sasniegšanas. Latvijā šādu aizdevēju nav daudz. Lielāka daļa Latvijā esošo aizdevēju piedāvā kredītus no 20 gadiem, skaidrojot to ar apziņas un atbildības pieaugumu, kas rodas tikai ar gadiem, taču arī tiem, kas vēl nav sasnieguši 20 gadu slieksni, ir iespēja saņemt aizdevumu, tikai potenciālo aizdevēju un piedāvājumu skaits ir krietni vien mazāks.

Saņemt ātro kredītu no 19 gadiem

Saņemt ātro kredītu

Viens no aizdevējiem, kas piedāvā ātro kredītu no 19 gadiem ir Credit24. Credit24 ir aizdevējs ar lielu pieredzi ātro kredītu biznesā un tā aizdevumu piedāvājumi ir salīdzinoši izdevīgi, taču arī šis aizdevējs gluži tāpat kā citi nepiešķir aizdevumu ikvienam, kurš to pieprasa.

Lai saņemtu ātro kredītu, ir jāatbilst pāris pamatnoteikumiem:

  • Jābūt patstāvīgajam Latvijas iedzīvotājam (pilsonim vai nepilsonim ar uzturēšanās atļauju)
  • Jāsaņem regulāri ienākumi (ienākumiem jābūt pietiekoši lieliem, lai nomaksātu aizdevumu un neiekļūtu vēl lielākās finansiāls grūtībās)
  • Persona nedrīkst būt reģistrēta parādnieku reģistrā un nedrīkst būt kavējusi pašreizējos maksājumus)
  • Jābūt bankas kontam kādā no Latvijas bankām, kā arī aktīvam mobilā telefona numuram un e-pasta adresei.

Katrs aizdevējs kredīta pieprasījumus izvērtē nedaudz savādāk līdz ar to var gadīties, ka viens no aizdevējiem ātro kredītu atsaka, taču, vēršoties pie nākamā, jūs aizdevumu saņemat bez jebkādiem sarežģījumiem.

Kas jāņem vērā aizņēmējiem

Piesakoties ātrajam kredītam noteikti ņemiet vēra to, ka tas ir īstermiņa aizdevums, kura atmaksas termiņš ir no 1 līdz 30 dienām.Noteikti vairākkārt pārliecinieties vai spēsiet atgriezt naudu norādītajā laikā. Vairāki aizdevēji piedāvā atmaksas termiņa pagarināšanu par 30 dienām, taču tas ir maksas pakalpojums, kā rezultātā aizdevums jums izmaksās dārgāk nekā sākumā cerēts.

Ātro kredītu varēsiet noformēt atrodoties jebkurā vietā ar interneta pieslēgumu, jo pieteikumu formu iespējams aizpildīt aizdevēja mājas lapā, kā arī zvanot pa tālruni vai apmeklējot kādu no klientu apkalpošanas centriem.

Pirms izvēlaties sev vēlamo aizdevēju, apskatiet vai tā piedāvājumā ietilpst kāda akcija vai atlaide, kas ievērojami samazinātu izmaksas par aizdevumu un ļautu jums ietaupīt. Lai arī aizdevēju, kuri piešķirtu ātro kredītu no 19 gadiem nav daudz, tie tā pat konkurē sava starpā un, ar dažādu akciju palīdzību, mēģina pievilināt klientus savam piedāvājums, kas ir izdevīgi arī pašiem klientiem, jeb mums, kas aizņemas.