Ātrie kredīti no 18 gadiem internetā

18 gadi ir vecums, no kura Latvijā cilvēks oficiāli skaitās pilngadīgs. Sasniedzot šo vecumu, ikviens var kļūt par transporta līdzekļa vadītāju un saņemt tiesības, reģistrēt laulību, iegādāties alkohola un tabakas izstrādājumus, kā arī saņemt citas tikai pieaugušajiem paredzētās atļaujas. Lai arī šķiet, ka kļūstot pilngadīgam visas durvis nu ir atvērtas, un nekādi vecuma ierobežojumu vairs nepastāv, tā tas tomēr nav. Ja 18 gadu vecumā jums radušas finansiāls grūtības un, kā risinājumu esat izvēlējies ātro kredītu, ar tā noformēšanu varētu rasties grūtības

Ātro kredītu saņemšana 18 gadus vecam jaunietim varētu būt apgrūtinoša, jo liela daļa kredītu izsniedzēju, ātros kredītus piešķir tikai no 20 gadu vecuma.Protams, Latvijā darbojas aizdevēji, piemēram, Credit24, kas piešķir kredītus arī no 18 gadiem, taču šādi aizdevēji ir mazākumā un to atrašana prasa laiku, taču nav neiespējama.

Kam pieejami ātrie kredīti no 18 gadiem?

Ātrie kredīti no 18 gadiem ir pieejami ikvienam jaunietim, kas atbilst visiem standarta ātro kredītu izsniegšanas noteikumiem.

Saņemt ātro kredītu

Lai saņemt kredītu no 18 gadiem:

  • Jābūt Latvijas Republikas pastāvīgajam iedzīvotājam (lielākoties prasība ir, lai personai būtu valsts piešķirts personas kods)
  • Jāsaņem regulāri ienākumi, kuru lielums ļautu atmaksāt aizdevumu.
  • Nedrīkst būt kavēti maksājumi vai reģistrācija parādnieku reģistrā.
  • Jābūt bankas kontam kādā no Latvijas bankām, e-pasta adresei un mobilā telefona numuram.

Ja atbilstat iepriekš minētajiem nosacījumiem ar reģistrāciju kāda no aizdevēju mājas lapām un kredīta saņemšanu nevajadzētu būt problēmām, taču pirms tam būtu labi apskatīt noteikumus paša aizdevēja mājas lapā, tādā veidā pārliecinoties vai aizdevējs piedāvā ātro kredītu no 18 gadiem.

Pirms kredīta noformēšanas jāņem vērā, ka ātrais kredīts ir īstermiņa aizdevums un tā atmaksas termiņš parasti ir no 1 līdz 30 dienām. Atmaksājot aizdevumu, visa aizdevuma summa ir jāatgriež vienā maksājuma reizē.

Ātrais kredīts ir paredzēts īslaicīgām naudas grūtībām un neparedzētiem izdevumiem, piemēram:

  • Sadzīves tehnikas remontam,
  • Rēķinu apmaksai finansiālu grūtību gadījumā,
  • Medicīnas pakalpojumu un dārgu medikamentu apmaksai,
  • Neparedzētu izdevumu segšanai līdz algas dienai.

Naudas summas, kuras piedāvā aizdevēji, ātro kredītu gadījumā parasti ir no 1 līdz 500 EUR, taču aizņemoties pirmo reizi šī summa var būt arī mazāka.

Ja nepieciešama lielāka aizdevuma summa vai arī kredītu bijāt cerējis atgriezt ar vairāku ikmēneša maksājumu palīdzību, tad izdevīgāks būs noformē patēriņa kredītu.

Kur noformēt ātro kredītu no 18 gadiem

 Pieteikties kredītiem

Ātro kredītu var noformēt aizdevēju mājas lapās, klientu apkalpošanas centrā, zvanot pa telefonu vai sūtot SMS, ja iepriekš esat reģistrējis savu profilu aizdevēja mājas lapā. Parasti aizdevuma noformēšana neprasa vairāk par 30 minūtēm laika un ir diezgan vienkāršs process, kuram nav nepieciešama iepriekšēja sagatavošanās vai speciāla konsultācija.