Atraiskredits.lv ātrais kredīts

Atraiskredits.lv piedāvā aizņemties aizdevumu internetā no 20 latiem līdz pat 300 latiem, no 7 dienām līdz pat 45 dienām. Kā gandrīz visi ātro kredītu aizdevēji internetā arī atraiskredits.lv neprasa no saviem klientiem  galvotāju vai ķīlu. Nauda tiek ieskaitīta jūsu bankas konā 15-30 minūšu laikā no pieteikuma nosūtīšanas brīža. Ja jūs kļūsiet par atraiskredits.lv lojālu klientu, tad jums būs iespēja pieteikties nākošajam kredītam neskatoties uz to, ka iepriekšējais kredīts vēl joprojām nav atmaksāts aizdevējam.

Kas var saņemt kredītu no atraiskredits.lv

Lai varētu saņemt aizdevumu no atraiskredits.lv internetā ir jāatbilst dažām prasībām. Jums ir jābūt strādājošai fiziskai personai, kura ir Latvijas Republikas pilsonis vecumā no 21 gada. Kā arī būs nepieciešams bankas konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums. Jums jābūt nokārtotām saistībām ar minēto kompāniju, jo vienam klientam var būt tikai viens aktīvs ātrais kredīts pie viena aizdevēja, ja jūs neesat atraiskredits.lv lojāls klients. Kā arī nedrīkst būt parādsaistības, vai kavēti kredīta maksājumi citos uzņēmumos.

Aizņemties ātro kredītu

Kādēļ tieši atraiskredits.lv

Aizņemoties no atraiskredits.lv  jums nebūs jāuztraucas par ķīlas nodrošnājumu, vai arī galvotāju. Aizņemoties pie šī aizdevēja, netiek prasīta nedz ķīla, nedz arī galvotājs. Kā arī aizdevējs neinteresēsies, kādiem mērķiem jums ir nepieciešams aizdevums. Ik pa brīdim ielūkojoties atraiskredits.lv mājas lapā ir iespējams iepazīties ar uzņēmuma piedāvātajām akcijām un jaunumiem.

Ja nepieciešams, tad pagarini atmaksas termiņu

Atraiskredits.lv dod iespēju saviem klientiem pagarināt atmaksas termiņu no 7 līdz pat 60 dienām, samaksājot par to pagarinājuma maksu. Šis pakalpojums ir labs risinājums, ja klients atmaksas termiņa beigās nespēj atmaksāt savu ātro kredītu.

Aizņemies atbildīgi un nepārkāp līguma nosacījumus, lai varētu aizņemties ātro kredītu arī turpmāk no vadošajiem īstermiņa kredītu sniedzējiem Latvijā, kuri piedāvā aizņemties ātro kredītu internetā bez ķīlas un bez galvojuma.