Atrais.lv ātrie kredīti

Atrais.lv ātrie kredītiAtrais.lv ir nebanku kredītdevējs, kas ir viens no diviem SIA “NORDIC FINANCE” zīmoliem – otrs ir “Iespeju kredits”. Kompānija darbojas Latvijas tirgū jau kopš 2005. gada, un ar zīmolu Atrais.lv tiek piedāvāti ātrie kredīti summā līdz 700 eiro. SIA “NORDIC FINANCE” ir licencēts kredītdevējs, kā arī Latvijas Nebanku kredītdevēju asociācijas biedrs, kas liecina par pakalpojuma uzticamību. Šajā rakstā īsi apskatīsim, kas un kā tad īsti tiek piedāvāts šajā mājaslapā. Jāmin, ka kompānija atbalsta dažādus sporta pasākumus, līdzīgi SMSCredit.lv, kas atbalsta iedzīvotāju iniciatīvas portālā “Labie darbi”.

Saņemt kredītu no Atrais.lv

Saņemt kredītu

Atrais.lv piedāvā jebkuru kredīta summu bez procentu maksas uz 3 dienām. Bezprocentu kredīts uz 3 dienām pieejams gan jauniem, gan esošiem klientiem.

Atrais.lv piedāvātie ātrie kredīti

 • Ātrie kredīti summā no 40 līdz 700 eiro;
 • Termiņš no 3 dienām līdz 12 mēnešiem;
 • Aizņemoties uz 3 dienām, kredīts tiek piešķirts bez % maksas;
 • Kredītu izsniedz no 20 līdz 75 gadu veciem cilvēkiem ar regulāriem ienākumiem;
 • Vienkārša un saprotama reģistrācija un lietotāja konta pārvaldīšana interneta vidē;
 • Kredīti tiek izsniegti no 8 rītā līdz 9 vakarā, un kredītu iespējams saņemt arī brīvdienās;
 • Kad esat reģistrējies, iespējams kredītu saņemt, vienkārši nosūtot SMS.

Atrais.lv piedāvā, varētu teikt, standarta ātrā kredīta pakalpojumu, taču jāmin, ka salīdzinājumā ar citiem kredītdevējiem šis piedāvājums ir izdevīgs tiem, kam vajadzīga lielāka summa uz īsu laiku (piemēram, lai segtu atlikušos maksājumus pirms algas saņemšanas), kā arī tiem, kas regulāri izmanto ātrā kredīta pakalpojumu, jo Atrais.lv ir lojālo klientu programma, kas piešķir atlaides tiem, kas kredītu ņēmuši vairākas reizes. Protams, kredīti tiek izsniegti bez galvojuma un bez ķīlas.

Kas var saņemt ātrais ātro kredītu?

Ātrie kredīti pieejami, ja esat:

 • Latvijas Republikas pastāvīgi iedzīvotāji;
 • Vecumā no 20 – 75 gadiem;
 • Ar labu kredītvēsturi;
 • Strādājoša fiziskā persona ar regulāriem, oficiāliem ienākumiem.

Lai saņemtu kredītu, nepieciešams bankas konts, EUR 0.10 reģistrācijas pabeigšanai (jauniem klientiem), e-pasts un aktīvs mobilā telefona pieslēgums.

Atrais.lv aizdevējs

Atrais.lv ātrie kredīti

Jāuzteic Atrais.lv profila pārvaldīšanas sistēma, kas ļauj vienkārši apskatīt un pagarināt vai atgriezt savu kredītu. Lai gan reģistrācijas maksa ir nedaudz lielāka, nekā pie citiem kredītdevējiem – 10 eiro centi, kur citiem ir 1 eiro cents – šī īpašība nav pārāk svarīga. Reģistrējoties jānorāda arī patiesi ikmēneša ienākumi un izdevumi, lai Atrais.lv var noteikt, vai esat spējīgs kredītu atdot.

Vārdu sakot, Atrais.lv ir ātrs kredīts, kas ļoti izdevīgs būs tiem, kam vajag lielāku summu uz pāris dienām, jo, paņemot kredītu uz 3 dienām, par tā lietošanu nebūs jāmaksā. Jāatceras gan, ka, ja kredīts netiks atdots noteiktajā laikā, tas kļūs par “parastu” aizdevumu, uz kuru attieksies visas izmaksas, kas būtu jāsedz, ņemot kredītu par tādu pašu summu uz ilgāku laiku.

Ja nepieciešams lielāks kredīts, var izmantot Iespejukredits.lv, kas piedāvā aizdevumu līdz 5000 eiro uz laiku līdz 5 gadiem. Kredītu iespējams arī pagarināt, taču no tā, protams, būtu vērts izvairīties, jo tādējādi tikai pieaug kopējā apmaksas summa.

Kam izmantot Atrais.lv?

Tas, kā tērēt naudu, ir pilnīgi jūsu ziņā. Iespējams, piemēram:

 • Tērēt naudu ikdienas precēm, līdz saņemat algu;
 • Saremontēt mašīnu vai segt kādu rēķinu, par kuru būtu liels līgumsods vai kas traucētu jums ikdienas darbību veikšanā (interneta, telefona rēķins);
 • Segt medicīnas pakalpojumu izmaksas, utt.

Kredītu noteikti nevajag izmantot citu parādsaistību segšanai – šādi var iedzīvoties tikai vēl lielākos parādos – kā arī lai veiktu pirkumus, kurus jums nemaz nav nepieciešams veikt. Atrais.lv ātrie kredīti jālieto tikai tad, kad zināt, ka varēsit kredītu atdot (piemēram, gaidāma alga vai citi ienākumi). Tāpat Atrais.lv nepalīdzēs jums tikt galā ar ilgtermiņa finanšu problēmām, jo parādiem ir tendence pieaugt, kad tiem pieliek vēl kādu parādu. Aizņemieties atbildīgi un atbilstoši savām finansiālajām spējām.