Ātrais kredīts uz 12 mēnešiem

Protams, parasti īstermiņa aizdevumi patiešām ir īstermiņa – tas nozīmē, ka naudas atdošanas laiks ir no mēneša līdz sešiem mēnešiem. Taču arvien vairāk kļūst to aizdevēju, kuri aizdod uz lielāku termiņu, būtībā jau sacenšoties ar banku piedāvātajiem pakalpojumiem. Salīdzinot ar bankām, ātro kredītu procenti ir augstāki, taču to būtiskākā priekšrocība ir vienkāršā pieejamība, ātrums un viegli izpildāmie nosacījumi.

Aizņemties kredītu uz 12 mēnešiem internetā

Aizņemties

Apskatiet īpašos piedāvājumus, ko piedāvā Credit24 aizdevējs, Vivus.lv aizdevējs un citi aizdevēji, kuri aizdod uz 12 un vairāk mēnešiem. Kredīts uz 12 mēnešiem ir jāatmaksā ar 12 maksājumiem, kas ievērojami samazinās ikmēneša maksājumus.

Kāds ir maksimālais aizdevums, ko varu iegūt uz 12 mēnešiem?

Tā kā termiņš nepavisam neietekmē summas apjomu, tad vienīgais, kas mainās, ir ikmēneša maksājums un procentu likme, un Jūs varat aizņemties jebkuru summu, ko vien Jums piedāvā kreditors. Taču jāņem vērā, ka daži kreditori jaunajiem klientiem, kas aizņemas pirmo reizi, nemaz nepiedāvā iespēju iegūt uzreiz lielāko pieejamo summu. Lai labāk saprastu, var minēt piemēru – ja Jūs aizņematies pirmo reizi pie kāda kreditora, tad varat pretendēt tikai uz noteiktu summu, kaut gan pastāvīgajiem klientiem pieejamā summa var būt lielāka. 400 eiro. Taču, ja aizņemsities otro reizi, Jūsu limits kļūs lielāks.

Kreditoru lielākais trumpis ir tas, ka procentu maksu un ikmēneša maksājumus ietekmē aizdevuma termiņš, tāpēc Jūsu interesēs ir atdot kredītu pēc iespējas ātrāk. Situācijā, kad termiņš ir ilgāks, mazāki būs arī ikmēneša maksājumi, bet savukārt tā kopsumma, ko Jūs vēlāk atmaksāsiet savam aizdevējam, būs jau krietni lielāka, ar ko jārēķinās. Ieteicams apsvērt visus gadījumus, un noteikti, ja zināt, ka varat naudu atdot īsākā laika posmā, nekā paredzēts, noteikti tā dariet uzreiz. Praktiski daudzi aizdevēji piedāvā iespēju pagarināt atmaksas termiņu, bet to piedāvā ne visi Latvijas kreditori, pie tam tas vienmēr ir maksas pakalpojums – un, ja ir problēmas nomaksāt kredītu, tad problēmas varētu būt arī samaksāt papildu summu, lai to pagarinātu.

Kur aizņemties finanšu līdzekļus uz 12 mēnešiem?

Apskatīt aizdevējus

Latvijas kreditori, kuri ir gatavi aizdot Jums finanšu līdzekļus uz 12 mēnešiem, ir diezgan plašā skaitā, un Jums kā klientam atliek tikai izvēlēties no visa piedāvājumu klāsta. Visa āķis ir tas, ka atšķiras procentu likmes. Ja aizņematies uz veselu gadu, GPL ir diezgan svarīga.

Ņemiet vērā, ka tas, ka Jūs savā kredīta pieteikumā minēsiet konkrētu vēlamo summu, piemēram, 700 eiro vai 1200 eiro, nebūt nenozīmē, ka saņemsiet tieši šo summu, ko nosakāt. Jebkurā gadījumā ik gadījums tiek izvērtēts atsevišķi, un kredīta speciālisti aprēķina Jūsu spēju atmaksāt kredītu bez sarežģījumiem un laicīgi. Var būt situācija, ka aizdevējs, redzot Jūsu situāciju, piedāvās Jums apsvērt iespēju aizņemties citu naudas summu, kas būs Jūsu spējām vairāk atbilstoša un līdz ar to varēsiet to atdot bez problēmām.

Vai es varu aizņemties naudu uz 12 mēnešiem?

Kaut gan banku izvirzītās prasības ir krietni vien lielākas, tomēr ir jāizpilda arī nebanku aizdevēju kritēriji, lai Jūs varētu aizņemties naudas summu pie nebanku kreditoriem. Svarīgs kritērijs ir klienta vecums, jo šajā gadījumā Jums jābūt sasniegušam kredītdevēja noteikto vecumu. Lielākajā daļā situāciju noteiktais vecums ir pilngadība vai 21 gadi. Vairums aizdevēju pieprasa arī pilsonību – viņiem ir svarīgi, lai Jūs būtu Latvijas Republikas pastāvīgais rezidents. Tas nozīmē, ka Jums ir jābūt pilsonim vai arī, ja esat LR nepilsonis, ir jābūt beztermiņa uzturēšanās atļaujai. Tas savukārt ļaus Jums uzsākt savu ceļu pie naudas aizdevuma uz 12 mēnešiem vai tik, cik nepieciešams – praktiski jebkura kreditora.