Ātrais kredīts no 18 gadiem

Jau vairākus gadus pasaules ekonomika ir bijusi gausa un šodien finanšu eksperti apgalvo, ka lejupslīde ir tepat aiz stūra. Ja jums ir problēmas nopelnīt pietiekami daudz naudas, lai nomaksātu rēķinus un iegādāties ikdienas preces, ir ļoti vienkārši nonākt stresā un kļūt nemierīgiem. Ātrais kredīts, kas pieejams sākot no 18 gadiem – varētu būt risinājums, kas ļaus jums savlaicīgi tikt galā ar problēmu.

Šis piedāvājums dod Tev iespēju aizņemties ātro kredītu internetā no 18 gadiem. Ātrais kredīts no 18 gadiem tiek izsniegts bez ķīlas un galvojuma. Tāpat no 18 gadiem iespējams aizņemties pirmo kredītu bez maksas – atmaksā tik, cik paņēmi.

Aizņemties ātro kredītu:

Ātrais kredīts no 18 gadiem

Aizņemies atbildīgi!

Kādas ir prasības, lai varētu saņemt ātro kredītu?

  • Vismaz 18 gadi;
  • Nevainojama kredītvēsture;
  • Personīgais bankas konts;
  • E-pasta adrese;
  • Mobilais telefons;

Tev būs nepieciešams Ls 0.01 bankas kontā, lai varētu pabeigt reģistrāciju un identificēt bankas kontu. Tas attiecas uz klientiem, kuri aizņemas pirmo reizi. Ja Tu jau esi aizņēmies no izvēlētā aizdevēja, atliek tikai ielogoties lietotāja profilā un iesniegt pieteikumu kredītam.

Cik ātri var saņemt ātro kredītu no 18 gadiem

Ātro kredītu no 18 gadiem var saņemt neticamā ātrumā – 10 līdz 20 minūtes. Tev tikai atliek iesniegt pieteikumu un gaidīt lēmumu par ātrā kredīta piešķiršanu. Lēmumu par ātrā kredīta piešķiršanu Tu saņemsi dažu minūšu laikā no pieteikuma iesniegšanas brīža. Tev jārēķinās, ka lēmuma pieņemšana, naudas pārskaitījumi un viss pārējais tiek veikts aizdevēja darba laikā.

Pirmais kredīts no 18 gadiem bez maksas

Šis piedāvājums dod Tev iespēju pirmo reizi aizņemties pilnīgi bez maksas. Ja nepārkāpsi līguma nosacījumus un nekavēsi kredīta atmaksu, tad Tev būs jāatmaksā tikai tāda summa, kādus aizņēmies. Tas nozīmē, ka aizņemoties, piemēram, Ls 100 uz 30 dienām, pēc 30 dienām Tev būs jāatdod tie paši Ls 100. Pirmā kredīta summu un atmaksas termiņu klients var izvēlēties pats, kas nevar būt lielāks par maksimāli piedāvāto.

Kāpēc aizņemties ātro kredītu:
  1. Pirmais kredīts bez maksas;
  2. Viegli pagarināt atmaksu;
  3. Ātra piekļuve nelielai naudas summai;
  4. Ērts un drošs kredīta veids;
  5. Iespējama pirmstermiņa naudas atmaksa;

Kā atgriezt paņemto ātro kredītu

Atmaksā kredītu laikā vai pagarini kredīta atmaksas termiņu. Ātro kredītu var atmaksāt internetbankā, jebkurā bankā, kā arī Latvijas pasta nodaļās. Atsevišķi aizdevēji piedāvā atmaksāt ātro kredītu Narvesen un Plus Punkts klientu apkalpošanas vietās.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.