30 dienu bezprocentu kredīts

Kredīts bez procentiem? Vai tas ir iespējams? Jā, jau kādu laiku ātro kredītu sektors piedāvā iespēju 30 dienu bezprocentu kredīta noformēšanai, tas nozīmē to, ka atgriez tieši tādu pašu naudas summu, kā aizņematies.

Mazliet konkrētāk par šo Jums draudzīgo 30 dienu bezprocentu kredītu

Procenti

Katrai kredīta kompānijai ir savu nosacījumi, lai Jūs varētu noformēt šādu 30 dienu bezprocentu kredītu, taču jebkurai kredīta kompānijai būs nemainīgas pamatprasības attiecībā pret potenciālo kredīta ņēmēju. Jums noteikti jābūt Latvijas pilsonim. Jūsu vecuma grupai jābūt no 18-70 gadiem, taču gadu diapazons katrai kredīta kompānijai būs atšķirīgs. Latvijas likumdošana paredz, ka 30 dienu bezprocentu kredītu var noformēt jebkurš Latvijas iedzīvotājs, kurš sasniedzis 18 gadu vecumu, taču daļa ātro kredītu kompānijas kredītus izsniedz tikai 21 gadu vecumu sasniegušos jauniešus. Un kreditorus var saprast kādēļ viņi pārkāpj likumdošanu un izveido savu iekšējos firmas noteikumus. Praktiski visi 18 gadu vecumu sasniegušie jaunieši vēl mācās dienas skolā, līdz ar to šādas vecuma grupas jauniešiem nav pastāvīga darba un ienākumu un viņi ir atkarīgi no saviem vecākiem, taču kredīta kompānijas nevēlas uzņemties tādu risku uz sevi. Vecuma griezti katrai kredīta kompānijai arī ir atšķirīgi, tie svārstās no 65-70 gadu vecumam.

Tieši tā, Jūs pareizi lasāt, arī pensionāri var saņemt 30 dienu bezprocentu kredītu, jo viņiem ir regulāri ikmēneša ienākumi, viņu vecuma pensija. Ikviena kredīta kompānija noteikti izskatīs Jūsu kredīta vēsturi, tai noteikti jābūt pozitīvai. Protams, arī Jūsu maksātspēja būs pietiekoši nozīmīga, lai Jūs saņemtu 30 dienu bezprocentu kredītu, tas nozīmē, kad Jūsu ikmēneša ienākumiem jābūt pietiekami lieliem. Ja visas iepriekš minētās lietas Jums ir kārtībā, tad kredīta piešķiršanai nevajadzētu būt šķēršļiem. Lai Jūs saņemtu 30 dienu bezprocentu kredītu, Jums jāizskata visi ātro kredīta piedāvājumi, lai izvēlētos sev piemērotāko.

Kas jāzina par bezprocentu kredītiem un kredītlīnijām?

Izvēloties 30 dienu bezprocentu kredītu vēl ir tādi maksājumi kā vienreizēja komisijas maksa par kredīta iespējas izskatīšanu un naudas izmaksu, taču pārsvarā ātro kredītu sektors no šiem maksājumiem atbrīvo, līdz ar to tiešām izveidojas iespēja atdot tieši tik cik aizņēmāties. Ja esat nonācis līdz situācijai, kad Jums nepieciešams 30 dienu bezprocentu kredīts, nozīmē tikai to, ka Jūsu naudas līdzekļi ir ierobežoti un Jums šī bezprocentu iespēja ir patiesi nepieciešama. Ja esat izlēmis ar kuru kredīta kompāniju sadarbosieties, atliek tikai aizpildīt un nosūtīt kreditoram pieteikuma veidlapu.