3 iemesli, kāpēc Tev ir nepieciešams pirmais kredīts

Ātros kredītus cilvēki izmanto dažādiem mērķiem – komunālo rēķinu apmaksai, Ziemassvētku un citu notikumu laikā, kad ir lielāki tēriņi, sākoties skolai, kad nepieciešams iegādāties mācību līdzekļus un apģērbu visiem bērniem, vai tad, kad nepietiek līdz nākamajai algai. Neatkarīgi no to izmantošanas mērķa, ātrie kredīti var Tev palīdzēt steidzamu finansiālo problēmu risināšanā, turklāt ātro kredītu nozarē ir pieejams pirmais kredīts bez % maksas, kas Tev ļaus aizņemties nepieciešamos līdzekļus bez komisijas maksas. Kādas ir ātro kredītu priekšrocības un kādēļ tos vari izmantot, saskaroties ar īstermiņa finansiālām problēmām?

Procenti

  1. Pirmais kredīts bez % maksas un arī nākamie ātrie kredīti nesabojās Tavu kredītvēsturi

Kredītvēsture var būtiski ietekmēt Tavu finansiālo nākotni, tādēļ par to vajadzētu domāt jau laicīgi. Sabiedrībā valda uzskats, ka ātro kredītu ņemšana var neatgriezeniski sabojāt kredītvēsturi, tomēr, pareizi izmantojot ātros kredītus un to sniegtās priekšrocības, kā arī atmaksājot aizdevumu noteiktajā laikā, Tev ir iespēja nevis pasliktināt, bet tieši uzlabot savu kredītvēsturi, parādot aizdevējam, ka esi atbildīgs kredītņēmējs, kas ir spējīgs tikt galā ar uzņemtajām saistībām.

  1. Vienkārši, gudri, droši

Nebanku kreditori, kas piedāvā ātros kredītus, aktīvi strādā, lai uzlabotu savu pakalpojumu kvalitāti un padarītu aizņemšanās procesu lietotājam maksimāli vienkāršu un saprotamu. Šie aizdevēji izmanto jaunākās tehnoloģijas, lai nodrošinātu savu procesu efektivitāti un vēl ātrāku kredītu pieteikuma anketu izskatīšanu un aizdevumu piešķiršanu. Praktiski visi lielākie nebanku kreditori ir nodrošinājuši iespēju pieteikties ātrajam kredītam:

  • Kreditora mājaslapā;
  • Pazvanot uz klientu apkalpošanas centru, kur konkrētā aizdevēja kredīta speciālisti palīdzēs Tev iegūt nepieciešamo aizdevumu;
  • Mobilajā aplikācijā, lejupielādējot to;
  • Kādā no kreditora filiālēm.

Pieteikšanās internetā vai mobilajā aplikācijā ir ļoti ērta un ātra, līdz ar to nepieciešamos līdzekļus Tu varēsi iegūt savā bankas kontā vien pusstundas laikā. Atkārtota aizdevuma gadījumā pieteikšanās ir vēl vienkāršāka un ātrāka.

  1. Alternatīva naudas grūtību risināšanai

Nonākot finansiālās grūtībās, pēdējais, ko Tu vēlies, ir vēl vairāk stresa. Ja Tava finansiālā situācija nav stabila, banka Tev var nepiešķirt kredītu vai kredītlīniju, savukārt aizņemties no draugiem vai radiem var būt ļoti neērti. Tieši šādos brīžos pirmais kredīts bez maksas var būt Tev piemērotākais risinājums, jo neviens neuzzinās par Tavām finansiālajām grūtībām, Tev nebūs jāpavada vairākas stundas, lai aizpildītu dokumentus bankā un jau pēc 30 minūtēm Tavā bankas kontā būs līdzekļi, kurus izmantot radušo problēmu risināšanai.

Pirmais kredīts bez % maksas, ja to izmanto atbildīgi un atmaksā noteiktajā laikā, var būt labs palīgs grūtā situācijā, tādēļ pirms aizpildi kredīta pieteikuma anketu, izvērtē tā nepieciešamību un savas iespējas aizdevumu atmaksāt!