Mm, salmiņus negribi? [fail story]
Šeit aprakstītie notikumi risinājās pirms apmēram 8 gadiem. Es biju tāds mazs, jauks puisītis, mācījos 7. klasē un izbaudīju pirmās saulainās pavasara dienas(nu gluži kā tagad).
Kā jau pavasarī, visapkārt mīlestība un bla bla bla, un mans krutais klasesbiedrs sāka “draudzēties” ar meiteni no 9. klases.. un tai meitenei bija vēl viena draudzene – daudz skaistāka un populārāka. (Tagad vajadzētu sekot liriskai atkāpei par viņas labākajām īpašībām, bet tik forša jau viņa nemaz nebija)
Nezinu kā manam draugam tas izdevās, bet viņš man iestāstīja, ka tā foršā meitene esot kaut ko labu par mani pateikusi! Plāns skaidrs – nākošajā dienā, pusdienu pārtraukumā vajag iet parunāt!
Pienāca nakošā diena un es izskatījos lieliski! (Nu vispār par to neesmu pārliecināts, bet gribas te arī kaut ko labu par sevi uzrakstīt)
Saulīte spīdēja, putniņi čivināja un mēs bastojām sporta stundu(jo negribējās taču iesvīst)(kaut gan runā, ka meitenēm patīk iesvīdušu čaļu aromāts)(nu nevis apziņā, bet zemapziņā)…
Tā mēs garlaikojoties aizgājām vēl uz veikalu, atnācām atpakaļ, apsēdāmies uz soliņiem saulītē un gaidījām. Garajā pusdienu starpbrīdī arā iznāca arī viņas, un apsēdās netālu no mums.
Jūs nemaz nevarat iedomāties cik daudz dūšas mazajam puikam vajadzēja, lai pieietu klāt tām meitenēm!
Bet es to izdarīju..
-”Čau!” ![]()
-”Čau, čau” – viņas atbildēja.
10 sekunžu pauze(, kas protams vilkās mūžību)
-”Mm, salmiņus negribi?” – es teicu, no lielās kabatas izvilkdams salmiņu paciņu.
-”Ne-e.”
Un tad es tur sēdēju un ēdu savus salmiņus kamēr viņas aizgāja..
Vēlāk dzirdēju komentārus par to, ka esmu mīkstmiesis un par mazu priekš viņas.. Dīvaini, ka tas tik ļoti sāpēja, jo tā meitene taču man nemaz nepatika.
Īstenībā vēl šodien tādas dīvainas sajūtas atceroties..
07/04/2009 pulkst. 11:24
Laikam jau tādā vecumā seksu piedāvāt ir nepieklājīgi.
Bet, labi, ka tādas kautrīgās situācijas tika piedzīvotas mazā vecumā. Gan jau ir veči, kam tādi teksti birst kā no pārpilnības raga arī lielākā vecumā.
07/04/2009 pulkst. 13:34
Patika pret iesvīdušiem vīriešiem ir tikai sieviešu samierināšanās un atruna… patiesībā IKVIENAM vajadzētu mazgāties, lietot dezodorantus un smaržas!!! Kam patīk iesvīdušas meitenes?? :0
08/04/2009 pulkst. 3:46
Man!
28/05/2009 pulkst. 22:04
Varu iedomāties, ja viņai salmiņu vietā būtu jautājis: “Seksu negribi?”
LOL, toč sasmējos
07/10/2009 pulkst. 1:12
(hug)?